Akende pesu

Akende pesu teenus mitte ainult ei anna selgemat vaadet, vaid toob ka rohkem valgust ja avarust tuppa.

Akende pesu muudab kodu visuaalselt atraktiivsemaks nii seest kui väljast. Pakume aknapesu teenust era- ja äriklientidele.

Regulaarne akende pesemine on kasulik akende eluea säilimisele, sest mida kauem mustus ja tolm akna pinnale, seda rohkem ta sinna kinnitub, mis omakorda nõuab rohkem tööd, et kogu see mustus eemaldada.

Lisaks on oht, et liigne mustus võib rikkuda ka akna tihendeid. Eriti põhjalikult tuleks aknaid pesta peale nende paigaldamist ja peale remondi teostamist, mille käigus võib aknaklaasile sattuda krohvi- ja värvipritsmeid. Soovitame aknaid pesta vähemalt 2x aastas- kevadel ja sügisel.

Aknaid on võimalik väljast pesta kuni temperatuurini -5 º C. Kõige parema tulemuse saavutamiseks oleks ideaalne kuiv ilm.

Töö käigus teeme puhtaks ka aknaraamid, aknalauad ja aknavahed sinna tekkinud mustusest ja tolmust. Aknaid peseme nii seest- kui ka väljastpoolt.

Millest sõltub hind?

Clean Partner OÜ väljaõppe saanud meeskond tagab kvaliteetse aknapesu tulemuse, kasutades spetsiaalseid töövõtteid ja kõige uuemaid töövahendeid.

Kiirema hinnapakkumise saamiseks palume saata aknast/akendest pilte. Oleme iga saadetud pildi eest tänulikud! Vastame päringule 2 tunni jooksul.

NB! Minimaalne töö hind on 50€.

Alates 5/aken.

Võta meiega ühendust

Täida kontaktvorm ja tööpäeval vastame sulle hiljemalt 2 tunni jooksul!

    Pesu vajavate objektide pildid

    Rivo Tammiste

    Puhastustööde juht

    Angela Savenkov

    Turundus, kliendisuhted