Tänavakivide puhastus

Tänavakivid hoonete ümber on ühed esimesed pinnad mida inimesed märkavad ning nende puhastamine annab hoonele parema väljanägemise ja tõstab väärtust.

Aastatega koguneb kivimite peale palju mustust, sammalt ning õli ja kütuseplekke, mis ei ole kivimite elueale kuigi hea. Kivimid on poorsed pinnad, kus on mustus ja setted sügaval kivi sees ja nende puhastamine koduste survepesuritega ei ole piisav. Seetõttu soovitame antud töö jätta professionaalide hoolde.

Meie kliimas on põhiliseks murekohaks just palju külmumise ja sulamise protsesse, mille tagajärjel kivimitel elutsev taimestik kahjustab pinnakatet. Lõpuks võib see kividele saatuslikuks saada ja tekivad kividesse mõrad, mis omakorda lõppevad kivide väljavahetamisega. Kokkuvõtteks tuleb odavam teostada regulaarselt tänavakivide puhastus!

Tänavakivide puhastamisel kasutame tööstuslikku kõrgsurvepesurit, mis väga tõhusalt lagundab mustust ka kivi sees.

Töö toimub järgnevates etappides:

Hinnapakkumise koostamine

Vastame Teie saadetud päringule 2 tunni jooksul ning hinna sobivuse korral leiame esimese vaba aja töö teostamiseks!

Puhastus tööstusliku kõrgsurvepesuriga

Kõrgsurvepesuriga eemaldame mustuse ning hävitame mikroobid.

Sambla ja mustuse koristus

Kivi pinnal olev mustus, sammal ning hallitus saab eemaldatud. Kogume kokku sambla ja mustuse ning vajadusel utiliseerime need jäätmejaama.

Kivivahede liivatamine

Peale pesu teostame kivivahede liivatamise. See on vajalik selleks, et ei hakkaks kasvama sammal ega umbrohi ning see hoiab ära kivide vajumise.

Samblatõrjevahendi pealekandmine (lisateenus)

Sammal on üsna järjekindel ”elanik”, kes seab end mugavalt ja püsivalt kiviprakku sisse. Pesujärgselt on mõistlik katta tänavakivid samblatõrje vahendiga. Samblatõrjevahend takistab sambla taastekkimist!

Kiirema hinnapakkumise saamiseks palume saata puhastust vajavast objektist pilte. Oleme iga saadetud pildi eest tänulikud! Vastame saadetud päringule 2 tunni jooksul.

Hind alates 2.00€/ruutmeeter.

Võta meiega ühendust

Täida kontaktvorm ja tööpäeval vastame sulle hiljemalt 2 tunni jooksul!

    Pesu vajavate objektide pildid

    Rivo Tammiste

    Puhastustööde juht

    Angela Savenkov

    Turundus, kliendisuhted