Diivani keemiline pesu

Peale rasket tööpäeva ilmselt sooviksite oma eelolevat õhtut veeta mõnusalt diivanil puhates, aga kas olete kursis, kui palju mustust ja baktereid see diivan endas sisaldab?

Tolm, tolmulestad, bakterid- kõiki neid leidub diivanis/tugitoolis, kui seda pole keemiliselt pestud 6 kuu jooksul. Soovitame pehme mööbli puhastust läbi viia vähemalt kord 6 kuu jooksul.

Pehme mööbli puhastus on eelkõige vajalik selleks, et tagada tervislikumad tingimused, kuid selle käigus on võimalik ka pikendada mööbli eluiga. Puhas mööbel näeb ka visuaalselt parem välja. Mööbli süvapuhastuse käigus eemaldame ka plekid ja ebameeldiva lõhna.

Mööbli keemilise pesu käigus eemaldame:

 • Plekid, visuaalselt nähtava mustuse
 • Tolmu, tolmulestad ja bakterid
 • Ebameeldiva lõhna

Mööbli süvapuhastus pakume erinevatele pehme mööbli tüüpidele. Erilist hoolt vajavad nahkdiivanid ja nahktugitoolid. Nahkmööbli pealmist mustust eemaldame selleks ette nähtud spetsiaalse puhastusvahendiga ja peale mustuse eemaldamist katame puhastatud mööbli hooldusvahendiga, et pikendada selle eluiga.

diivani-keemiline-puhastusdiivani-keemiline-puhastus

Kui tihti peaks teostama pehme mööbli keemilist pesu?

Üldine hooldusIga poole aasta tagant või kord kvartalis
Astma või tolmulestade allergia korralIga kuu või 2 korda kuus

Mööbli keemilist pesu teostame:

 • Diivanitele (samet, tekstiil, nahk)
 • Tugitoolidele (samet, tekstiil, nahk)
 • Toolidele (samet, tekstiil, nahk)

Maksimaalse puhtuse saavutamiseks kasutame oma töös vaid kõige uuemat tehnikat, töövõtteid ja eelneva koolituse läbinud professionaalseid töötajaid.

EELTÖÖ

Tööd teostama tulnud töötaja esmalt uurib hoolikalt puhastust vajava diivani/tugitooli/tooli, et mõista selle mustuse astet. See aitab meil otsustada puhastusmeetodi ja kasutatavate puhastuvahendite üle.

PUHASTUSAINE PIHUSTAMINE

Peale kuivpuhastust kantakse pehmele mööblile puhastusaine. Lastakse puhastusainel mõned minutid kangasse imbuda, et eemaldada ka kõige sügavam mustus. Raskemate plekkide puhul kasutame ka spetsiaalset harja.

TEKSTIILIPESURI KASUTAMINE

Pehme mööbli keemiliseks pesuks kasutame professionaalset tekstiilipesurit. Masin imab kogu mustuse ja puhastusvahendi, mis omakorda vähendab mööbli kuivamisaega.

KUIVAMINE

Mööbli keemilise pesu üks osa on ka mööbli kuivamine. Kuivamisperiood sõltub puhastust vajava mööbli suurusest ja toa temperatuurist, kuid üldiselt peaks arvestama vähemalt 6-10 tunniga.

Kiirema hinnapakkumise saamiseks palume saata süvapesu vajavast objektist pilte. Oleme iga saadetud pildi eest tänulikud! Vastame saadetud päringule 2 tunni jooksul.

NB! Minimaalne töö hind on 50€.

Alates 8.00€/istekoht. Lõplik hind sõltub töö keerukusest ja mustuse astmest.

Saadetud päringule vastame ka nädalavahetuseti! 🙂

Võta meiega ühendust

Täida kontaktvorm ja tööpäeval vastame sulle hiljemalt 2 tunni jooksul!

  Pesu vajavate objektide pildid

  Rivo Tammiste

  Puhastustööde juht

  Angela Savenkov

  Turundus, kliendisuhted