Fassaadipesu

Hoone korras ja puhas fassaad annab ilusa väljanägemise kinnisvarale, kuid ka säilivuse mitmeteks aastateks.

Fassaadile koguneb erinevaid mustuseliike, mida tavapäraste vahendite ja oskustega maha pesta on keeruline või isegi võimatu. Eesti niiske kliima tõttu on vetikate ja sambla tekkimine üsna sage ning selleks, et vältida nende teket, tuleb määrdunud fassaad puhastada.

Fassaadipesu soovitame teostada iga 4-5 aasta tagant. Fassaadipesu sagedus sõltub suuresti hoone asukohast, materjalist ja fassaadi värvist. Visuaalselt vaadates paistab mustus paremini välja heledatel seintel ning seetõttu vajavad just heledad fassaadid puhastust sagedamini.

Kõiki fassaade ei saa puhastada ühtemoodi ja vajavad erinevat lähenemist. Tihti on vaja puhastuse käigus kasutada tõstetehnikat, kui ka kõrgsurvepesureid.

Puhastame erinevaid fassaade:

Oleme aastate jooksul kogunud piisavalt teadmisi ja oskusi, et iga fassaad saaks puhtaks ja samal ajal mitte kahjustada puhastatavat pinda!

Fassaadipesu toimub järgnevates etappides:

Objekti ülevaatamine ja hinnapakkumise koostamine

Ettevalmistustööd (vajaliku kinnikatmisega)

Puhastusaine pealekandmine ja puhastus tööstusliku survepesuriga

Kaitseainega töötlemine (lisateenus)

Kiirema hinnapakkumise saamiseks palume saata fassaadipesu vajavast objektist pilte. Oleme iga saadetud pildi eest tänulikud! Vastame saadetud päringule 2 tunni jooksul.

Hind alates 2.00€/ruutmeeter.

Võta meiega ühendust

Täida kontaktvorm ja tööpäeval vastame sulle hiljemalt 2 tunni jooksul!

    Pesu vajavate objektide pildid

    Rivo Tammiste

    Puhastustööde juht

    Angela Savenkov

    Turundus, kliendisuhted